MediaCat

Yılın en iyi spor etkinliği ödülü Playmaker’ın oldu

Etkinlik Sektörün ‘As’larının belirlendiği 1.Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri (Ace of M.I.C.E.), Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Ödüllere Başvuru yapan 270 şirket içinden finale kalan 24 firmaya 27 ayrı kategoride ödül verildi.

Yılın en iyi spor etkinliği ödülü Playmaker’ın oldu

Spor odaklı pazarlama iletişimi şirketi Playmaker, müşterisi Nike’ın koşu stratejileri doğrultusunda geliştirdiği projede, Türkiye’de koşu kültürünü geliştirmek ve 33. Kıtalararası Avrasya Maratonu’na hazırlık amacıyla düzenlenen We Run Istanbul Projesi kapsamında kum, toprak ve asfalt olmak üzere 3 farklı zeminde koşuldu. Katılımcılar her etapta uzunluğu artan koşularla, Avrasya Maratonu için hazırlıklarını gerçekleştirdiler.

Koşu kültürünün gelişmesi amacı ile Geveze, Manga ve Carl Lewis gibi kişilerin de katılımı sağlandı. 18-25 Yaş grubu katılımcılar koştu, etkinlik iletişimi sosyal medyadan yapıldı ve Facebook sayfasını 70.047 kişi ‘like’ etti. Katılan koşucular koşu deneyimini, spontanlık ve eğlenceyi iç içe katarak yaşadı.

Playmaker da We Run İstanbul Projesi ile ACE of MICE ödüllerinde yılın en iyi spor etkinliği olarak ödül aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.