Yılın dijital hikayesi: Fulya’nın intikamı

Digital Age Dergisi tarafından düzenlenen 3. Digital Age Konferansı kapsamında yapılan ‘Dijital Başarı Hikâyeleri’ oturumunda 10 kampanya arasından...

04.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Digital Age Dergisi tarafından düzenlenen 3. Digital Age Konferansı kapsamında yapılan ‘Dijital Başarı Hikâyeleri’ oturumunda 10 kampanya arasından ‘En Başarılı Dijital Hikaye” seçildi.

Kampanyaların ajansları ve reklamverenleriyle birlikte sunulduğu oturumun kazananı, Paramarka tarafından Gittigidiyor için düzenlenen “Eski Sevgiliye Kapak” kampanyası oldu. 

Dijital pazarlamanın yeni ufuklarının mercek altına alındığı  3. Digital Age Konferansı sunumlarının sonunda, aralarında Bosch, Sprite, Windows 7, Rexona, Orkid, Coca Cola, Gitti Gidiyor, Wirofon, Mariachi ve Lipton gibi markaların yer aldığı 10 proje, ajanslar ve reklamverenleri tarafından Digital Age katılımcılarıyla paylaşıldı. Oturumun sonunda katılımcılar cep telefonları aracılığıyla beğendikleri projeye SMS göndererek günün en başarılı dijital hikayesini seçtiler. 

‘Yakınsama ve Dijital Pazarlama’ temasıyla gerçekleştirilen 3. Digital Age Konferansı kapsamında düzenlenen ‘Yılın Dijital Başarı Hikâyeleri’ oturumunda ‘En Başarılı Dijital Kampanya’,  Paramarka Yönetici Ortağı Kübra Sönmez ve Gittigidiyor/eBay Pazarlama Müdürü Hakkı Arıkan’ın sunduğu  “Gitti Gidiyor – Eski Sevgiliye Kapak” viral kampanyası oldu.  İkinciliği ise C-Section Yaratıcı Ortağı Enis Orhun ve Coca-Cola Aromalı  Gazlı İçecekler Pazarlama Müdürü Sinem Bozoklar’ın sunduğu “Sprite’tan Acımasız Gerçekler” kampanyası aldı. En beğenilen üçüncü kampanya ise, Coca-Cola Grup Marka Müdürü Onur Dedeköylü ve Mobilera Genel Müdürü Zehra Öney’in sunumunu gerçekleştirdiği “Coca-Cola ile Interaktif Müzik Deneyimi oldu.

‘Eski sevgiliye Kapak’ videosunu izlemek için lütfen tıklayınız

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.