MediaCat

Yerel PR adımı

Communication Partner, Türkiye’deki önemli PR şirketlerini bir araya getirerek; iletişim danışmanlığını, yerel ve bölgesel bir ağla yaygınlaştırma amacıyla PR Platform Türkiye’yi kurdu…

Yerel PR adımı

Communication Partner İletişim Danışmanlığı, üçüncü yılında önemli bir projeye imza atıyor. Communication Partner, Türkiye’deki önemli PR şirketlerini bir araya getirerek; iletişim danışmanlığını, yerel ve bölgesel bir ağla yaygınlaştırma amacıyla PR Platform Türkiye’yi kurdu. Edirne’den Ardahan’a tüm PR şirketlerini tek çatı altında buluşturmayı hedefleyen PR Platform Türkiye’nin lansmanı 13 Nisan Salı akşamı Ritz Carlton Otel’inde gerçekleştirilen özel bir gece ile gerçekleştirildi. 
 
Communication Partner’ın Genel Müdür Yardımcısı Funda Ergülen, yaptığı konuşmada, “Farklı bir PR anlayışıyla, kimsenin yapmadığını yapmak için yola çıktık. Kuruluşumuzdan bu yana geçen sürede önemli bir mesafe kaydettik. Bugün görüyoruz ki doğru yoldayız. İletişim danışmanlığında sektörün yenilen yüzünü temsil etme vizyonumuzla hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 
 
9 ŞEHİRDE BAŞLADI, HEDEF 50 
 
Ortak sinerji çerçevesinde edinilen deneyimlerin bir araya geleceği PR Platform Türkiye’nin, iletişim alanında yapılan çalışmalara daha fazla değer kazandırmayı amaçladığını belirten Communication Partner Genel Müdürü Ufuk Çarşıbaşı da platformun 9 üyenin katılımıyla kurulduğunu söyledi. Hedeflerinin bu sayıyı yılsonuna kadar 20, üç yıl için de 50’ye çıkarmak olduğunu belirten Çarşıbaşı, “PR Platform Türkiye, iletişim danışmanlığı sektörünün büyümesine de önemli bir ivme katacak. Yerel medyanın ve iletişim kanallarının giderek önem kazandığı ülkemizde, PR Platform Türkiye ile İstanbul’da faaliyet gösteren  şirketler diledikleri il ya da bölgede, o ilin uzman PR ajansından yerel ve bölgesel boyutta hizmet alabilecek. Aynı şekilde İstanbul dışındaki illerde bulunan halkla ilişkiler şirketleri de ulusal PR hizmetini İstanbul’a gitmek zorunda kalmadan alabilecek” şeklinde konuştu. 
 
Platforma üye şirketler arasında Antalya’dan Graphx, Ankara’dan Gaziantep’ten Dolphin Prodüksiyon, Afyon’dan Ekin Organizasyon, Kayseri’den Kapriss Organizasyon, İzmir’den Medyaspor, Ankara’dan Netvizyon Mediapark, Eskişehir’den Oscar Party Club ve Bursa’dan BPR İletişim Danışmanlığı yer alıyor.     

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.