Yenibiriş Ödülleri sahiplerini buldu!

Yenibiris.com her yıl olduğu gibi istihdama katkıda bulunan kurumsal üyelerine ödül veriyor.

13.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Yenibiris.com her yıl olduğu gibi istihdama katkıda bulunan kurumsal üyelerine ödül veriyor. 9 Haziran’da Ankara firmalarına ödüllerinin verildiği törende sektörler bazında "en çok ilan yayınlayan firmalar" ve "en çok başvuru alan firmalar" açıklandı.

Yenibiris.com, Ankara’daki kurumsal üyeleri arasında yaptığı değerlendirme sonucu en çok ilan yayınlayan ve en çok başvuru alan firmaları ödüllendirdi. Yenibiris.com, 15 Haziran’da ise İstanbul’daki firmaları ödüllendirecek.

9 Haziran’da Ankara’da düzenlenen ödül töreni Midi Hotel’de yapıldı. En Çok İlan Yayınlayan ve En Çok Başvuru Alan Firma temsilcilerine ödüllerinin verilmesinin ardından düzenlenen kokteyl ile katılımcılar firmaların başarısını hep birlikte kutladı. Yenibiriş Ödülleri Ankara’da sektörlerinin En Çok İlan Yayınlayan ve En Çok Başvuru Alan Firmaları şöyle sıralandı:

Yenibiris.com Genel Koordinatörü Burçak Pak Yılmaz, ödül töreninde şöyle konuştu: “İstihdam anlamında ülkemizin hareketli bir döneme girmesi açısından, hem işverenlerin verdikleri ilanlardaki artış hem de yapılan başvurular büyük önem taşıyor. Aynı zamanda en fazla başvuruyu almak, şirketlerin işveren markası olarak da bulundukları sağlıklı konumun ve adayların gözündeki sağlam yerinin bir göstergesi. Bu canlanmada payı olan firmaları ödüllendirmek Yenibiris.com olarak bizleri çok mutlu ediyor. Bu değerlendirmede ilk sıralarda yer alan tüm firmaları yürekten tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.”

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.