Yeni tanıtım yıldızı: Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy "Yok Böyle Dans" yarışmasından ayrılır ayrılmaz hem Shell’in yeni ürünü “Shell FuelSave Diesel”in hem de Domino's Pizza'nın "Yurdum Lezzetleri" adlı pizzalarının reklam yüzü olmuştu. Esmersoy şimdi de Nokia ile devrede kal etkinliğinde yer alıyor.

07.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Burcu Esmersoy "Yok Böyle Dans" yarışmasından ayrılır ayrılmaz hem Shell’in yeni ürünü “Shell FuelSave Diesel”in hem de Domino’s Pizza’nın "Yurdum Lezzetleri" adlı pizzalarının reklam yüzü olmuştu. Esmersoy şimdi de Nokia ile devrede kal etkinliğinde yer alıyor.

Nokia Facebook üzerinden gerçekleştirdiği “Nokia Devrede Kal” etkinliğinde, Nokia Türkiye Facebook sayfasını beğenen ve 7-9 Şubat tarihleri arasında http://www.facebook.com/NokiaTurkiye sayfasındaki formu doldurup, futbola olan aşkını 100 karakterde anlatan en inandırıcı ve yaratıcı 6 kişiyi seçecek. Bu altı kişi Burcu Esmersoy ile yemekte sohbet etme şansı yakalayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.