Yeni Renault Clio konuşuyor

Renault, BigBang İletişim ve Reklam Ajansı işbirliğinde kişiye özel, konuşan kitler hazırladı.

18.11.2012 - 14:32 | MediaCat

yeni renault clio konuşuyor

Renault, henüz piyasaya sürdüğü Yeni Clio için başlattığı tanıtım kampanyasına devam ediyor. “Her şey unutulur ilkler kalır” sloganıyla hayat bulan reklam filmi ekranlarda yer alırken direct mailing ve sosyal medya çalışmaları da yapılıyor.

Kampanyanın bir parçası olan direct mailing şu şekilde uygulanıyor: Kişiye özel düşünülen ve Yeni Clio’nun iç ve dış görünümü kullanılarak tasarlanan kit, alıcıda kendisiyle konuşan bir otomobil algısı yaratmak üzerine kurgulanmış. Açıldığında kit içerisinde oynayan videoya Nejat İşler’in sesi hayat veriyor. Alıcının ismine hitaben yapılan konuşmada kişinin kendisiyle ilgili bilgiler de kullanılıyor.

BigBang İletişim ve Reklam Ajansı Başkanı Onur Kolat, Yeni Clio’nun kişiselleştirilebilir bir otomobil olmasından ilham alarak, direct mailing çalışmasını da mümkün olan en üst seviyede kişiye özel olarak kurguladıklarını, böylelikle hem Yeni Clio’nun ruhuyla örtüşen, hem de nihai tüketici nezdinde dikkat çekici bir çalışmaya imza attıklarını söylüyor.

Direct mailing üzerinden başlayan tüketici ve Yeni Clio dialogları, sosyal mecralarda da devam ediyor. Özellikle twitter üzerinden Yeni Clio ile konuşulabilmesi kampanyanın önemli bir ayrıntısı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.