Yeni diziler eski dizileri zorluyor

Ekrandaki eski ile yeni yerli diziler arasında yaşanan rekabet hız kazanmaya başladı.

16.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Ekranlardaki eski ile yeni yerli diziler arasında yaşanan kıyasıya rekabet son günlerde hızını artırmaya başladı.

Medya Takip Ajansı Interpress’in, yerli diziler üzerinde yaptığı araştırmaya göre, sadece yazılı basında yılbaşından bu yana ekranda yayınlanmaya başlayan 20’ye yakın yeni yerli dizi hakkında çıkan haber sayısı, eski diziler hakkında çıkan haber sayısını zorlamaya başladı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan Interpress araştırmasında, Ocak ayından bu yana yayınlanmaya başlayan yeni diziler içinde yazılı basında çıkan haber sayılarına göre, Son (ATV) hakkında çıkan 339 haberle ilk sırada yer aldığı belirlendi. Yalan Dünya (Kanal D) yayınlanan 298 haberle ikinci, Keşanlı Ali Destanı (Kanal D) ise çıkan 253 haberle üçüncü oldu.

Yeni yayınlanmaya başlayan dizilerin çıkan haber adetlerine göre oluşan listede ilk on şu şekilde oluştu; Hayat Devam Ediyor (244), Muck (168), Kalbim Dört Mevsim (154), Koyu Kırmızı (152), Pis Yedili (149), Araf Zamanı (113) ve 80’ler (102) dizisi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.