Yeni BMW-i kampanyası

BMW, elektrikli araç üreten alt markası BMW-i için özellikle dijital ve sosyal medyayı kullanarak bir kampanya hazırladı.Kampanyanın mottosu "born electric" (eletrikle doğdu - doğuştan elektrikli).

22.02.2011 - 00:00 | MediaCat

BMW, elektrikli araç üreten alt markası BMW-i için özellikle dijital ve sosyal medyayı kullanarak bir kampanya hazırladı.Kampanyanın mottosu "born electric" (eletrikle doğdu – doğuştan elektrikli).

KKLD Ajansın hazırladığı reklam kampanyası ile marka dün Münich’de tanıtıldı. Şehrin Opera Binası’nın üzerine çok büyük bir poster asıldı.

Facebook, Twitter ve Youtube gibi mecralar  ve markanın web sitesi tanıtım kampanyasının oldukça büyük bir bölümünü oluşturuyor. Sosyal medyada insanlar  "BMW-i’ı keşfetmeye" davet ediliyor.

BMW-i’ın ana marka ile bağlantısı kullanılan dizaynda farkedilir düzeyde. Kampanyada yeni teknolojiye vurgu yapmak için estetik değeri yüksek ve futuristik imajlar kullanılmış.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.