Yeni bir

ABD'de son dönemin ünlü reklam ajanslarından Deutsch'un ajans başkanı Donny Deutsch bir televizyon yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor.

09.12.2004 - 00:00 | MediaCat

ABD’de son dönemin ünlü reklam ajanslarından Deutsch’un ajans başkanı Donny Deutsch bir televizyon yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor.

Deutsch haftada 5 gün, CNBC’de “The Big Idea With Donny Deutsch” adlı programını sunacak. Sözkonusu program haftada bir günle başlayıp sanra iki güne çıkarılmıştı. Donny Deutsch’un programı, ünlü tenisçi John McEnroe’nun talk show’unun yerini alacak ve haftanın 5 günü yayınlanacak. Konuyla ilgili olarak The New York Post’ta yayınlanan bir makale, “Star CEO” akımının reklam ajanslarına da yayıldığına işaret edip, Deutsch’un, Richard Branson, Mark Cuban ve Donald J. Trump gib, “Star CEO”lardan biri haline geldiğini belirtiyor.

New York merkezli Deutsch reklam ajansı DirecTV, Tommy Hilfiger, Ikea, Mitsubishi ve Snapple gibi markalar için yaptığı kampanyalarla tanınıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.