Yeni bir strateji planlama ajansı: MindPositioning

Emre Soylu, Fatih Uzgören ve Burak Ataman, Mindps çatısı altında bir araya geldi.

08.01.2018 - 13:17 | MediaCat

Yeni bir strateji planlama ajansı: MindPositioning

Pazarlama iletişimi ve reklam sektörünün tecrübeli isimleri Emre Soylu, Fatih Uzgören ve Burak Ataman’ın birikimleri, Türkiye’nin global arenada iddialı marka sayısını artırmayı hedefleyen Mindps çatısı altında birleşiyor. Şirketlere “marka mühendisliği” danışmanlığı sunacak olan ve Türkiye’nin global arenada iddialı marka sayısını artırmak amacıyla kurulan Mindps, şirketlere global marka yaratımı sürecinde uygun yöntemler sunarak Türkiye’nin üründen ziyade değer yaratan bir ülke konumuna gelmesi için çaba harcayacak.

Şirket çalışanlarını anlamlı bir hikâyede buluşturarak ortak akıldan yararlanmalarını sağlayarak, onları sürekli yenilik geliştirme disiplinine yönlendirmeyi hedefleyen Mindps, aynı zamanda “ne” sorusundan ziyade “niçin” sorusuna odaklanarak markalara bir misyon yüklenmesini amaçlıyor. Mindps, halihazırdaki marka hikâyesinin yenilenmesi ya da isim ve logo çalışmaları ile yeni bir hikâye kurgulayarak marka değerinin artırılmasını da hedefliyor. Ajans aynı zamanda marka mimarisi konusunda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri de sunuyor.

Mindps ekibinin stratejik liderliğini yapacak isim Emre Soylu’nun ajansların yaratıcı ekiplerinin yönetimi konusunda 15 yıllık tecrübesi bulunuyor. Getty Images’i ülkemizde Master Delegate olarak 12 yıl boyunca temsil eden Soylu, altı yıl boyunca da marka danışmanlığı ve tasarım şirketi Landor’un çözüm ortağı olarak çalıştı.

Ajansın diğer kurucusu Fatih Uzgören, yaratım lideri olarak görev alacak. Pazarlama iletişimi ve reklam sektöründe şirket sahibi ve yönetici ortak olarak görev alan Uzgören’in marka yaratımı, pazarlama iletişimi, iletişim yönetimi, kurumsal iletişim ve stratejik planlama konularında ulusal ve uluslararası tecrübeleri bulunuyor. Uzgören aynı zamanda Kristal Elma, Cannes Lions, New York Film ve TV Festivali ve Sappi Printers of the Year gibi organizasyonlardan ödüllerle dönmüş bir isim.

Mindps bünyesinde ekip yönetim lideri olarak görev alacak Burak Ataman ise Türkpetrol, Castrol, BP, Elf, Total gibi uluslararası şirketlerde satış, pazarlama, tedarik yönetimi, operasyon konularında büyük ekiplere liderlik ve mentorluk yaptı. 25 yıllık deneyimini Mindps’ye aktaracak olan Ataman, yönetim ve insan kaynakları konularında danışmanlık yapmasının yanı sıra yeni mezun gençlerin iş hayatına kazandırılması için de bir yetenek havuzu projesini yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.