Yenal Gökyıldırım’ın görev alanı genişledi

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım iki ülkeden daha sorumlu olacak.

13.12.2018 - 11:31 | MediaCat

Yenal Gökyıldırım'ın görev alanı genişledi

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, MediaMarktSaturn Group Global İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Yeni atamayla birlikte Türkiye’nin yanı sıra MediaMarkt Yunanistan İcra Kurulu Başkanı da olan Gökyıldırım, ayrıca MediaMarkt Doğu Bölgesi Operasyon Başkanlığı görevini de üstlendi ve böylece İsveç de Gökyıldırım’a bağlanmış oldu.

Yenal Gökyıldırım’ın yeni görev ve sorumlulukları, MediaMarktSaturn Group’un tüm operasyonel kararların alındığı ve merkezi stratejinin farklı ülkelerde etkin bir şekilde uygulanmasından sorumlu olan icra kurulunda meydana gelen yeni atamalar kapsamında duyuruldu. Gökyıldırım’ın, şirketin global yönetimine atanması ve sorumluluk alanın genişleterek Yunanistan ve İsveç operasyonlarının da başına getirilmesi, Türkiye’nin global MediaMarkt organizasyonundaki pozisyonunun da bir üst kulvara yükselmesi anlamına geliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.