MediaCat

Yellow Medya’dan Google ile iş birliği

Anlaşma kapsamında, Türkiye’deki Google ürünleri için firma listeleme ve zengin içerik tedariği Yellow Medya tarafından gerçekleştirilecek

Yellow Medya’dan Google ile iş birliği

Yerel arama alanında lider Yellow Medya, Google ile stratejik iş birliği anlaşması imzalandığını duyurdu. Anlaşma kapsamında, Türkiye’deki Google ürünleri için firma listeleme ve zengin içerik tedariği Yellow Medya tarafından gerçekleştirilecek.

Yellow Medya, kapsamlı firma listeleme veritabanının tamamının yanı sıra,  firmaların coğrafi konumlandırma bilgilerini, logolarını, fotoğraflarını, şirket profillerini, çalışma saatleri ve kabul edilen ödeme türleri gibi diğer içerikleri de Google’a sağlayacak.

Firma veritabanını oluşturmak ve geliştirmek için dört yıl içinde 10 milyon doların üzerinde yatırım yaptıklarını belirten Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau, “Türkiye’de son derece önemli bir konumda yer alan Google, bir arama motoru olarak veritabanımızda yer alan firmaların internet kullanıcıları tarafından daha kolay keşfedilmelerinin yolunu açıyor. Veritabanımızı Google ile paylaşmamız, tüketicilerin ve firmaların birbirlerini çok daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlayacak” diye konuştu.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.