Yaratıcılığın ortak diline Türkçe de eklendi

Farklı dilleri konuşsalar da yaratıcılığın ortak dili ekseninde kenetlenmiş çözüm ortakları...

07.05.2009 - 10:29 | MediaCat

Farklı dilleri konuşsalar da yaratıcılığın ortak dili ekseninde kenetlenmiş çözüm ortakları, reklam sektöründeki yalnız kovboylardan daha avantajlı konumdalar.

2004 yılında bağımsız sağlık iletişimi ajansları tarafından kurulan bir network olan Indigenus; ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya’dan sonra şimdi de sınırlarını Polonya ve Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişletiyor.

‘YARATICILIK EVRENSEL LİSANIMIZ’

Indigenus network’te yaratıcılığın ortak diline Türkçe de eklendi.

Indigenus network’ün temelinde yatan felsefe çok basit: küresel ölçekte markalar yaratmak için küresel işbirliğine dayanan yaratıcılık… Çokuluslu firmaların markaları için ortak küresel mesajlar yaratmasını sağlayan Indigenus, Türkçe’nin eklenmesiyle bu evrensel dilin daha da zenginleşeceğine inanıyor.

2000 yılında kurulan Graphinn, sağlık iletişiminde başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren, Türkiye’nin önde gelen sağlık iletişimi ajanslarından. İlaç ve sağlık sektörünün dev markalarına tam 9 yıldır başarıyla hizmet veren Graphinn, Indigenus grubunun küresel dokusunu Türk motifleriyle süsleyecek.

2009 toplantısı için Mayıs ayında İstanbul’da buluşacak Indigenus üye ajansları, Türkiye’yi de yakından tanıma olanağı bulacaklar.

Gelecekte daha da gelişmeyi, güçlenmeyi ve genişlemeyi hedefleyen Indigenus ve Graphinn ortaklığı, Türkiye’de sağlık iletişimine yeni bir dinamizm getirecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.