Yaratıcı sahiplerden yaratıcı ilanlar

sahibinden.com kullanıcılarının mizah dergilerini aratmayacak ilanlarında hayat buluyor...

23.07.2010 - 00:00 | MediaCat

sahibinden.com kullanıcılarının mizah dergilerini aratmayacak ilanlarında hayat buluyor. Her geçen gün artan ilan sayısıyla kendine özel bir takipçi kitlesi yaratmayı başaran sahibinden.com’un “İlginç İlanlar” bölümünde; 100 sayfa fotokopi çekebilme, profesyonel olarak yazıcıdan çıktı alma ve bulaşıkları ilk günkü gibi yıkama gibi yeteneklerini sıralayan stajyer adaylarından, Ahtapot Paul’un anne tarafından kuzeni olduğu söylenen ve altının 100 TL’nin üzerine çıkacağını bildiği iddia edilen Ahtapot Polat’a kadar birçok ilginç ürünü bulmak mümkün. Ayrıca sırtında kalp şekli bulunan inek, hayata 1-0 yenik başlayan ters dönmüş Eti Puf ve 4 kişiye üniversite kazandıran uğurlu kalem de meraklılarına sunulan ilanlar arasında.

Yaratıcılığın sadece ilanlarla sınırlı kalmayıp ürünlere de yansıdığı bu kategoride, hayata renk katacak, eşi benzeri bulunmayan ve Zihni Sinir projelerini aratmayacak türden ürünler de sahiplerini bekliyor. Şişe kapağı olarak tasarlanmış tripod, USB’den güç alarak çalışan ayak ısıtıcılı terlik, örümcek yakalayıcı, banka ATM’si şeklinde kumbara, suda mendile dönüşen tabletler, yaratıcı Türk girişimcilerinin sunduğu ürünlerden sadece bir kaçı.
“İlginç İlanlar” kategorisine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.