Yaratıcı pazarlamacılar rasyonel yöneticilere karşı

MediaCat Marketing Forum 2010, pazarlama dünyasının önemli bir ismini konuk etmeye hazırlanıyor...

25.11.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum 2010, pazarlama dünyasının önemli bir ismini konuk etmeye hazırlanıyor. Dünyaca ünlü pazarlama stratejisti Al Ries 30 Kasım’da düzenlenecek toplantıda, “Yönetim Kurulunda Savaş: Yaratıcı Pazarlamacılar Rasyonel Yöneticilere Karşı” konulu bir sunum yapacak. Sunumda kendisine pazarlama stratejisti Laura Ries da eşlik edecek.

Al Ries sunumunda, yönetim kurulu toplantı odalarında sık yaşanan tartışmaların nedenlerine ışık tutacak. Yöneticiler ile pazarlamacılar arasındaki görüş, anlayış ve kişilik farklılıklarına değinecek olan Ries, beynin sağ ve sol taraflarının kullanılmasından gerçeklik ve algı arasındaki ayrıma, görsel ve sözel düşünme şekillerinden ürün ve marka kavramlarına kadar pek çok faktörün yönetim ve pazarlama kadroları üzerindeki etkisi hakkında bilgi verecek.

MediaCat Marketing Forum’un bu seneki konuşmacıları ise ‘How We Decide’ ve ‘Proust was a Neuroscientist’ kitaplarının yazarı Jonah Lehrer, WPP’ye bağlı Ogilvy & Mather’ın Hindistan ve Güney Asya Başkanı ve Kreatif Direktörü Piyush Pandey ve M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici.
 

Forum hakkında daha detaylı bilgiye www.mci.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.