Yapı Kredi Worldcard dünyanın en değerli on kartından biri

Yapı Kredi Worldcard, dünyanın en saygın finans yayınlarından The Banker'in 2008 yılı marka değeri araştırmasında dünyanın en değerli 10 kartından biri oldu...

12.03.2009 - 17:20 | MediaCat

Yapı Kredi Worldcard, dünyanın en saygın finans yayınlarından The Banker’in 2008 yılı marka değeri araştırmasında dünyanın en değerli 10 kartından biri oldu. Türkiye’den yalnızca Yapı Kredi’nin yer aldığı ilk 10’da Worldcard programının marka değeri 308 milyon dolar olarak belirlendi.

Yapı Kredi Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Nazan Somer, Türkiye’de kredi kartı pazarının lideri olan Yapı Kredi’nin Dünya Liginde ilk 10’da yer alıyor olmasının kendileri için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı olduğunu söyledi. Türkiye’de kredi kartı sektöründe yeniliklerin öncüsü olduklarını ve bugüne kadar hep standartları belirlediklerinin altını çizen Somer, 20 yıldır sürdürdükleri sektör liderliğini önümüzdeki dönemde sunacakları yeni ürün ve hizmetlerle daha da perçinleyeceklerini ve bu sıralamalarda daha yukarı seviyelere gelmeyi hedeflediklerini belirtti.

Haziran 2008 Nilson Report’a göre Yapı Kredi Worldcard ciro büyüklüklerine göre yapılan araştırmada da Avrupa’nın en büyük kart programları arasında 8. sırada yer almıştı.

WORLDCARD YILDIZI GÖKYÜZÜNDE

Dünyanın en değerli ilk 10 kartı arasında yer alması nedeniyle Worldcard gökyüzünde bir yıldıza da adını verdi. 1992 URSA MAJOR RA:11h 56m 00.51s DEC:+54 43′ 27.4″ field 60.00 koordinatlarındaki yıldız bundan böyle “Worldcard” ismiyle parlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.