Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi bankası oldu

Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki resmi bankası oldu.

17.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Yapı Kredi, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki resmi bankası oldu.
Yapı Kredi, önümüzdeki üç sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.

Yapı Kredi’nin UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Bankası olmasıyla ilgili konuşan Yapı Kredi CEO’su Faik Açıkalın "Futbol yalnızca bir spor dalı değildir. Çağımızda toplumun tarihi, sosyal ve hatta siyasi dokusunu şekillendiren bir kültür haline dönüşmüştür. Farklı coğrafyalardan takımların birlikte oynayacağı bu oyuna adımızı yazdırmayı ‘Hizmette Sınır Yoktur’ vizyonuna sahip bir kurum olarak son derece önemli ve anlamlı buluyoruz.” dedi.

Yapı Kredi olarak her alanda en iyisini yapmayı amaçladıklarını vurgulayan Açıkalın, “Söz konusu spor olduğunda da bu anlayışımızı devam ettirerek milyonlarca insanı heyecanıyla peşinden sürükleyen UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki resmi bankası olduk. Dünyanın bu en büyük futbol organizasyonuna destek veren ilk Türk bankası olmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm Türk halkıyla birlikte futbol heyecanını doyasıya yaşamak için önümüzdeki üç yıl boyunca pek çok çalışma gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.