MediaCat

Yanlış hediye PayPal’dan döner

Kötü hediye seçenlere markanın bir mesajı var.

Yanlış hediye PayPal’dan döner

Hediye seçmek zor iştir. Karşı tarafa uygun bir konsept seçebilmek, konsept işi hallolsa bile onu karşılayacak bir hediye bulabilmek, bütçe meselesi, seçilen hediyenin stoklarda olmaması ya da bir önceki yıldan farklı bir şey düşünebilmek… Bir kez daha söyleyelim; hediye seçmek gerçekten de zor iştir.

Fakat bir de bu işin ıstıraba dönüştüğü bir durum vardır ki o da ortada dolaşan hediye sayısının birden çok olmasıdır. Böyle zamanlarda hediyenizin ne kadar hediye olduğu, diğerlerinin aldığı hediyeler ile birlikte değerlendirilir. Sevgililer Günü’nde misiniz? Sevgiliniz size koca bir fotoğraf makinesi aldıysa ve siz de elinizde ona aldığınız kravat ile bekliyorsanız, biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ya da bir yılbaşı toplaşmasında çocuğunuza nefis oyuncaklar yağarken, siz olaylara çok başka bir pencereden baktığınızı belli eden bir hediyenin kurbanı olabilirsiniz.

PayPal da bu yıl Noel için hazırlanan reklam filminde, yanlış hediye seçiminin çığ gibi büyüyen endişesi altında ezilen tüketiciye kollarını açıyor. Hediye konusunda her insanın hata yapabileceğinin farklı Noel buluşmaları üzerinden anlatan marka, yanlış hediye seçimi yapanların hediyelerini yok etmekten ziyade PayPal aracılığı ile iade edebileceğini vurguluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.