XING’de yeni atamalar

Borsaya kote edilen "ilk" Web 2.0 şirketi ve Avrupa'nın en büyük iş ağı olan XING, organizasyonel büyümesini...

24.12.2008 - 15:03 | MediaCat

Borsaya kote edilen “ilk” Web 2.0 şirketi ve Avrupa’nın en büyük iş ağı olan XING, organizasyonel büyümesini sürdürerek ekibinin yönetim kadrosuna üç yeni üye kattı:

Pelin Ayan

1998 yılında profesyonel iş yaşamına medya sektöründe başlayan Pelin Ayan, Bigglook.com, Yeni Renk, Doğan Online gibi sektörün önde gelen internet ve mobil içerik şirketlerinde içerik ve pazarlama yöneticisi pozisyonlarında çalıştı. En son Avea’da E- Pazarlama Proje Yöneticisi olarak patlican.com.tr’nin yönetimini üstlenen Pelin Ayan, XING Türkiye ekibinde Pazarlama Müdürü görevini yürütecek.

Natali Yeşilbahar

Natali Yeşilbahar, XING Türkiye İş Geliştirme ve Satış Müdürü olarak görevine başladı. Kariyerine İngiltere’de bir otomotiv firmasında satış görevinde başlayan Natali Yeşilbahar, Aradiom Pazarlama ve Satış Müdürü ve Retromedya İş Geliştirme Müdürü görevlerini yürüttü. Kendi adındaki web sitesinde bilişim dünyasını takip eden Natali Yeşilbahar, Mobile Monday İstanbul etkinliğini organize etmektedir.

Füsun Karaman Göven

Füsun Karaman Göven, 2000 yılında Bigglook.com içerik editörü olarak başladığı profesyonel yaşamını, ekolay.net’te yayın ve ürün yönetimi görevleriyle sürdürdü.
Milliyet’te Milliyet Blog ve Milliyet Mobil projelerinin geliştirilmesi ve koordinasyonunu üstlendi. Son olarak Turkcell “Web Management” ekibinde Proje Yöneticisi olarak çalışan Füsun Karaman, Xing Türkiye ekibinde “Community” Müdürü olarak görev yapacak.

Kriz dönemlerinin aynı zamanda fırsat dönemleri olduğu ve ani değişimlerin bu dönemlerde ivme kazandığı da unutulmaması gerektiğini vurgulayan XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli, “Özellikle ekonomik açıdan belirsizliklerin yer aldığı bir dönemde biz üyelerimize sayısız fırsatlar sunuyor, profesyonel ağlarını genişletmeyi ve bu ağla değer yaratmalarını sağlıyoruz. Bu güç ve inançla Türkiye’de de yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz,” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.