www.akkok.com.tr’ye Hiperaktif imzası!

Başta kimya, enerji, tekstil ve gayrimenkul olmak üzere; birçok alanda faaliyet gösteren Akkök Şirketler Grubu için HİPERAKTİF tarafından hazırlanan kurumsal web sitesi yayına girdi.

01.08.2007 - 11:47 | MediaCat

Başta kimya, enerji, tekstil ve gayrimenkul olmak üzere; birçok alanda faaliyet gösteren Akkök Şirketler Grubu için HİPERAKTİF tarafından hazırlanan kurumsal web sitesi yayına girdi.

Mavi İletişim Grubu çatısı altında; farklı sektörlerdeki birçok firma ve markaya; e-iletişim danışmanlığı, interaktif proje geliştirme, web/multimedya tasarımı, online medya planlama ve satın alma, e-ticaret, e-CRM, e-yayıncılık ve içerik yönetimi gibi hizmetlerin yanı sıra mobil iletişim, advergaming ve multimedya uygulamaları geliştiren Hiperaktif İnternet Ajansı, Akkök Şirketler Grubu’nun kurumsal web sitesini de hayata geçirdi.

Türkiye’nin tam donanımlı ‘ilk’ internet ajansı olarak 1997 yılında kurulan Hiperaktif İnternet Ajansı imzası taşıyan ‘www.akkok.com.tr’; estetik görünümü, dinamik yapısı ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Akkök Şirketler Grubu’na ilişkin kurumsal bilgilerin yanı sıra gruptaki şirketlere yönelik bilgilerin yer aldığı web sitesinde ayrıca yatımcı ilişkilerine dair veriler sunuluyor. Yenilikçi bir vizyon çerçevesinde hazırlanan sitenin ana sayfası üzerinden gruba ve şirketlere ilişkin haberler takip edildiği gibi grubun finansal yapısına ilişkin özet veriler de izlenebiliyor. Web sitesindeki e-bülten ve anket uygulamaları sayesinde; ziyaretçiler ile iletişimin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Hiperaktif İnternet Ajansı interaktif iletişim danışmanı olarak, Akkök Şirketler Grubu’na destek hizmetler de veriyor.

Hiperaktif İnternet Ajansı’nın hizmet sunduğu diğer markalar arasında; Akkök Şirketler Grubu, Finans Sigorta, Doğan Yayın Holding, Garanti Yatırım Ortaklığı, KoçFinans, Migros, GYİAD, Amerikan Hastanesi, Martı Gayrimenkul, Jaguar, Pakpen, Profilo/Protein, RYD, Sinefekt, TEB Sigorta, Yapı Kredi Koray, Karel, Fiba Gayrimenkul, Bank Pozitif, Levent Şirketler Grubu (Kıbrıs) gibi birçok değerli marka ve kurum bulunmakta.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.