Wrangler’dan ‘RED’ kampanya

Jean markası Wrangler, ilkbahar/yaz koleksiyonu için yeni bir reklam kampanyası başlattı. Wrangler'ın yeni reklam kampanyası...

03.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Jean markası Wrangler, ilkbahar/yaz koleksiyonu için yeni bir reklam kampanyası başlattı. Wrangler’ın yeni reklam kampanyası, insanın temel dürtülerini konu alıyor.

Kırmızının temel renk olarak kullanıldığı kampanyada, erkekler ve kadınlar kırımızı bir suyun ya da kırmızı bir tozun içinde öfkeden kıvranırken görüntüleniyor. Her karakter, insanın içindeki dizginlenemez gücü ortaya çıkarıyor ve taşkınlık sınırındaki hayvansı egoyu ifade ediyor.

Kampanyanın hakim ve birleştirici rengi, kırmızı,  simgelediği ve ifade ettiği şeyler için seçilmiş: Sıcaklık, tutku, aşk, güç, canlılık, enerji, özgürlük-hayat. Kampanya, Fred & Farid Paris ve Jeff Burton tarafından geliştirilen, Wrangler’in “We Are Animals” kampanyasının son versiyonu. Kampanyanın çekimleri, Kaliforniya, özellikle Tapo Kanyon bölgesinde iki gün boyunca 12 modelin (altı kadın, altı erkek) kullanılmasıyla gerçekleştirildi. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.