Workinton’a yeni CEO

Workinton'da CEO olarak görev alacak isim belli oldu.

27.12.2018 - 13:23 | MediaCat

Workinton'a yeni CEO

Kurumsal ve bireysel ofis ihtiyacına yönelik çözümler üreten Workinton’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Workinton CEO’su Cihan Seyithanoğlu oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Cihan Seyithanoğlu, Londra’daki Henley Management College’da işletme sertifika programını tamamladı. Kariyerine 2004 yılında Bestseller markalarından Jack&Jones’un iş geliştirme departmanında başlayan Seyithanoğlu, 2008 – 2010 yılları arasında Bestseller Perakende Direktörü olarak çalıştı ve 2010 yılında Bestseller Türkiye Ülke Müdürü oldu. Seyithanoğlu, 2012 yılında Koton’un Turkven ile ortaklığı sonrasında, dönüşümü yönetmek üzere perakende direktörü olarak görev aldı; G-Star Raw Türkiye’de ülke müdürlüğü,  Tommy Hilfiger ve Calvin Klein’da perakende direktörülüğü ve Lidyana.com’da CEO’luk görevlerini de üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.