Willard Group Türkiye’ye geliyor

The Willard Group’un kurucu başkanı Micheal Willard, Türkiye’ye yatırım yapma kararı aldıklarını açıkladı.

02.12.2005 - 00:00 | MediaCat

The Willard Group’un kurucu başkanı Micheal Willard, Türkiye’ye yatırım yapma kararı aldıklarını açıkladı.

The Willard Group’un kurucu başkanı Micheal Willard, portföylerinde yer alan Turkcell, Ülker, Migros, Ramenka ve Arçelik/Beko gibi uluslararası Türk markalarının sayısının giderek artmasıyla birlikte böyle bir karar aldıklarını söyledi: “İstanbul ofisimizde, diğer pazarlarda çok uluslu müşterilerimizin yanı sıra Türk markalarına da sunduğumuz ‘First Class Service’ anlayışını yerel markalara taşıyacağız.”

Pazarlama iletişimi sektöründe yurtdışına açılmayı hedefleyen marka ve firmalara kazandırdığı başarılarla tanınan Willard’ın İstanbul ofisinin yönetimini, grubun Burson-Marsteller iletişim ağı projelerinde birlikte çalıştığı Sevda Erensel üstlenecek.

The Willard Group’un yüzde 100 Amerikan sermayesiyle Kasım ayında İstanbul’da faaliyete başlayan Türkiye ofisi, Türkiye’de halkla ilişkiler, kriz yönetimi, yöneticilere yönelik medya eğitimi, organizasyon ve proje yönetimi alanlarında iletişim danışmanlığı hizmetleri sunacak.
Reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve satın alma, yayıncılık ve haber ajansı gibi hizmetler sunan Willard Şirketler Grubu’nun bünyesinde, Willard Group Advertising/ Young&Rubicam, Willard Group Public Relations/Burson-Marsteller, Willard/Wunderman, MediaEdge:CIA, Vidalia House ve Willard News Service ile Ukranian Observer bulunuyor.

1998 yılında kurulan Willard Group, Moskova, Kiev ve İstanbul ülke ofislerinin yanı sıra Doğu Avrupa’da bulunan yan kuruluşlarıyla Philip Morris, Colgate-Palmolive, Novartis, Visa International, Nestle, Danone, Telenor, Ramenka, Turkcell, Arçelik/Beko ve Ülker gibi kurumsal müşteri ve markaya hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.