MediaCat

Walther Kranz’dan yeni global adım

Bu yıl Kuveyt ve Katar’a adım atacak olan ajansın reklamları New York Times Square’da yayınlanmaya başladı.

2021 doğumlu iletişim ajansı Walther Kranz, Kanada ve İtalya temsilciliklerinin ardından globalleşme hedefinde yeni bir adım attı. Ajans, 2023’ün ikinci çeyreği itibarıyla Kuveyt ve Katar’a adım atarak MENA bölgesindeki varlığını güçlendirecek.

Kuveyt ve Katar temsilciliklerinin açılmasıyla başlayacak süreci desteklemek adına ajans grubunun reklamları New York Times Square’da yayınlanmaya başladı.

MENA bölgesinde birçok markanın iletişim süreçlerini yöneten Walther Kranz, bölgedeki varlığını güçlendirmek adına yatırımlarını artıracak. Kuveyt ve Katar temsilciliklerini temmuz ayı itibariyle hayata geçirecek olan ajans, MENA bölgesinde Türkiye’yi temsil eden en büyük ajanslardan biri olmayı hedefliyor.

Sosyal medya ajansı Layer Studio, dijital pazarlama ve medya planlama ajansı Soprano, NFT ve Web 3.0 danışmanlık ajansı The SoCreate ve siyasal iletişim şirketi Sophistica ile faaliyet gösteren ajansın portföyünde Albaraka Türk, Rolls Royce Istanbul, Lotus Türkiye, Globelink Unimar, İstanbul Portföy, LOGO Ventures, Metis Ventures, Brandefense, Coinoxs gibi markalar yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.