MediaCat

Wal-Mart sırlarını açıklıyor

İş dünyasının yakından bildiği Wal-Mart başarı sırlarını,İMİ Conferences tarafından

Wal-Mart sırlarını açıklıyor

İş dünyasının yakından bildiği Wal-Mart başarı sırlarını, İMİ Conferences tarafından 24 Mayıs 2007 tarihinde Swiss Otel’de gerçekleşek konferans ile Türkiye’de ilk kez ortaya koyacak.

24 Mayıs 2007 tarihinde saat 09:30’da başlayacak olan son 20 yılını NASA’dan Wal-Mart’a kadar, önemli şirketleri anlamak ve okuyucularına aktarabilmek için çalışmalar yapan Amerika’nın en usta gazetecilerinden, ödüllü Charles Fishman katılacak.

‘Wal-Mart Etkisi’ konferansı kapsamında gerçekleştirilecek ‘2007 Perakende Trendileri’ konulu panelin konuşmacıları arasında ise; SAP Genel Müdürü Cem Yeker, Danone Genel Müdürü Serpil Timuray, Bimeks CEO’su Vedat Akgiray ve Kığılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kığılı yer alıyor.

Perakende sektörünün profesyonellerinden Servet Topaloğlu tarafından yönetilecek olan bu özel panelde; yazılım, hızlı tüketim ürünleri, teknoloji ve tüketici elektroniği sektörlerindeki perakende trend’leri masaya yatırılacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.