Wagamama’ya rekor ziyaret

Açıldığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören wagamama, yalnızca iki ay içerisinde 40.000 kişiyi ağırladı.

02.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Faaliyete geçtiği 28 Mayıs tarihinden itibaren yemek ve yaşamdan keyif alan herkesin uğrak noktası haline gelen wagamama, ağırladığı ziyaretçi sayısıyla bir rekora imza attı. Yalnızca 2 ay içerisinde 40.000 kişinin ziyaret ettiği İstanbul wagamama, tüm dünyadaki wagamama’ların yeni yıldızı olarak anılıyor. İstanbul wagamama’nın bu başarıya ulaşmasındaki en önemli etkenlerden birini ise mükemmel yiyecekler ve kusursuz hizmet sunulmasını garanti altına alan wagamama standartları oluşturuyor. Her zaman “en taze, en sağlıklı ve en lezzetli yiyecekler, en keyifli servisle sunulmalı” anlayışıyla hareket eden wagamama, farklı konseptiyle konuklarına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

wagamama’nın Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere tüm dünyada uyguladığı yüksek standartlar İstanbul wagamama’da da aynen uygulanıyor. İstanbul’daki wagamama restoranı ile Londra ya da Sidney’dekiler arasında yiyecek ve hizmet kalitesi anlamında hiçbir fark olmaması için tüm restoranlar wagamama’nın genel merkezi tarafından sürekli olarak denetleniyor. Tüm bunların yanı sıra İstanbul’un yeni yıldızı wagamama’nın hazırladığı yiyecekler, İngiltere merkezli bağımsız gıda denetleme kuruluşu Food Alert’ün düzenli kontrolü altında bulunuyor. wagamama, dünyaca ünlü pek çok otel ve restorana yönelik çalışmaları bulunan Food Alert’ten gıda denetleme hizmeti alan ülkemizdeki tek restoran olma özelliğine de sahip bulunuyor.

İstanbul’un parlayan yıldızı wagamama müşteri memnuniyetine verdiği önemle de ön plana çıkıyor. Bağımsız firmalar tarafından yapılan müşteri memnuniyeti anketlerinden çıkan yüksek oranlar, İstanbul restoranını dünyadaki bütün wagamamalar arasında en ön sıralara yerleştiriyor. Yiyeceklerin taze taze hazırlandığı ve henüz daha dumanı tüterken servis edildiği wagamama İstanbul restoranı, günde yüzlerce kişiye hizmet veriyor. Uygun fiyatlı seçenekler sunan wagamama, geniş menüsü ve sigara içilmeyen ortamıyla yemek ve yaşamdan keyif alan herkesi bir araya getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.