Volkswagen reklam ajansını belirledi

Volkswagen Amerika, ulusal ve bölgesel yaratıcı ajansını belirlediğini duyurdu. Volkswagen'in 220 milyon dolarlık yaratıcı işleri için açmış olduğu...

24.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Volkswagen Amerika, ulusal ve bölgesel yaratıcı ajansını belirlediğini duyurdu. Volkswagen’in 220 milyon dolarlık yaratıcı işleri için açmış olduğu konkurda kazanan ajans, Interpublic bünyesinde yer alan Deutsch, Los Angeles oldu.

Adage’de yer alan habere göre; Deutsch, Los Angeles aynı zamanda markanın pazarlama stratejisinde gittikçe önem kazanan dijital ayağını da kazanmış oldu. Ajans, konkur sürecinde yer alan finalistler arasında yer alan Omnicom bünyesinde yer alan Goodby Silverstein & Partners’ı da geride bırakmış oldu.

Deutsch LA, aynı zamanda Mitsubishi Amerika’nın yaratıcı reklam hesabını elinde bulundurmakta. TNS Media Intelligence verilerine göre Volkswagen,  ölçümlenebilir medyada geçen yıl 204 milyon dolar harcamada bulunmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.