Voleybolda, Eczacıbaşı VitrA dönemi

Eczacıbaşı, 2010-2011 sezonunda, Voleybol Birinci Ligi’nde Eczacıbaşı VitrA adıyla mücadele edecek...

03.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk kadın voleybolunun şampiyonluk rekortmeni Eczacıbaşı, 2010-2011 sezonunda, Voleybol Birinci Ligi’nde Eczacıbaşı VitrA adıyla mücadele edecek. Banyo ürünleri ve karo alanında Türkiye pazarının lideri olan ve hızla sürdürdüğü yatırımlarıyla Avrupa’nın ilk üç markasından biri olma yolunda hızla ilerleyen VitrA, spor sponsorluğunda attığı dev adımla, Eczacıbaşı A Kadın Voleybol Takımı’na isim sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması ile A Kadın Takımı’nın ismi bir yıl boyunca Eczacıbaşı VitrA olarak anılacak.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, hem Eczacıbaşı Spor Kulübü adına hem de Türk kadın voleybolu adına büyük önem taşıyan anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yıllardır kulübümüzü destekleyen kuruluşlarımızın bu sezon için verdikleri ilave destek, bugüne kadar hem yurt içinde hem yurt dışında önemli başarılar elde eden A Takımımız’ı çok daha büyük başarılara taşıyacaktır” dedi.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Hüsamettin Onanç da, yapı grubunun sosyal ve kültürel sorumluluk anlayışını genlerinde taşıdığını ifade ederek, “Eczacıbaşı Spor Kulübü ile yaptığımız bu anlaşmanın, Türk sporu için önemli bir destek olduğuna inanıyoruz. Kulüplerin güçlenmesi, Türk Milli Takımı’nın yeni başarılarına da zemin hazırlayacaktır” dedi.
Eczacıbaşı Spor Kulübü Menajeri Nalan Ural ise, 2010-2011 sezonuna VitrA’nın desteği sayesinde çok güçlü bir kadroyla girdiklerini belirterek, “Hedefimiz Türkiye Ligi’nde şampiyonluğun yanı sıra, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası’nda da final oynamak” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.