Vodafone’un yeni PR ajansı

Vodafone yeni PR ajansını açıkladı. Vodafone Haziran itibariyle Ünite iletişim tarafından...

02.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone yeni PR ajansını açıkladı. Vodafone Haziran itibariyle Ünite iletişim tarafından Vodafone Türkiye’ye ayrı olarak tahsis edilmiş bir operasyon olan Red Unit ile çalışma kararı aldı.

Vodafone Türkiye’den konuya ilişkin olarak yapılan açıklama şu şekilde:

"2009 yılında şirketimizin gösterdiği başarılı büyüme grafiğine katkıda bulunduğuna inandığımız yeni iletişim yaklaşımımız, yaratıcı ajansımız ile hayata geçirdiğimiz ve "örnek bir model" teşkil eden şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilen operasyon yapısıyla mümkün olmuştur.

Bu örnek model doğrultusunda, Vodafone Türkiye olarak kurumsal itibar yönetimi, pazarlama iletişimi ve medya ilişkileri alanlarında Haziran itibariyle Ünite iletişim tarafından Vodafone Türkiye’ye ayrı olarak tahsis edilmiş bir operasyon olan Red Unit ile çalışma kararı almış bulunmaktayız.

Bununla birlikte 2009 yılından bu yana birlikte çalıştığımız Sayın Necla Zarakol, Liderlik İletişimine odaklanarak şirketimize hizmet vermeyi sürdürecektir."

Daha öncede Vodafone, bütün yaratıcı reklam çalışmalarını Young & Rubicam Reklamevi’ne taşımaya karar verdiğinde, Vodafone’a hizmet vermek üzere Team Red adlı ayrı bir ajans kurulmuştu.

Son örnektede görüldüğü gibi Vodafone çalıştığı ajansları konkur açmadan değiştirmeyi tercih ediyor. Daha önce yaratıcı reklam çalışmalarını konkursuz olarak Team Red’e emanet eden Vodafone, aynı yolla medya planlama ve satınalma ajansını değiştirmiş ve OMD ile çalışmaya başlamıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.