MediaCat

Vodafone’un “Genç Pazarlamacıları” Cannes yolcusu

Vodafone Türkiye, reklam ve pazarlamada dünya çapında yaratıcılığın zirvesi olarak kabul edilen Cannes Lions’ın Türkiye elemelerinde, Genç Pazarlamacılar Kategorisi’nde birinci oldu.

Vodafone’un “Genç Pazarlamacıları” Cannes yolcusu

Vodafone Türkiye, pazarlama dünyasının en büyük küresel organizasyonu Cannes Lions’ın Türkiye elemelerinde, yarışmanın en dinamik bölümü Genç Aslanlar Kategorisi’nde birincilik kazandı.

Vodafone Türkiye, 17-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde Türkiye’yi temsil ederek; dünyanın dört bir yanından en başarılı Genç Aslanlarla birincilik için yarışacak.

Genç Pazarlamacılar Kategorisi’nin üçüncü yılında Vodafone’a bu birinciliği getiren, Geleneksel Kırkpınar Yağlı Güreş Turnuvası’nı dünyaca ünlü bir organizasyona çevirmek hedefiyle hazırlanan brief projesi oldu. Vodafone Türkiye Pazarlama Uzmanı Hande Kozlu ve Vodafone Türkiye Marka İletişimi ve Stratejisi Uzmanı Selen Ertem, 650 yıllık tarihiyle dünyanın en eski güreş organizasyonu olarak bilinen, ancak global arenada yeterince üne sahip olmayan Kırkpınar Yağlı Güreş Turnuvası’nı dünya çapında tanınan bir organizasyona dönüştürecek yaratıcı brief ile iletişim ve pazarlama profesyonellerinden oluşan jüri tarafından birincilikle ödüllendirildi.
 
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.