Vodafone’dan senisteolsun

Vodafone’un gençlik sitesi “www.senisteolsun.com” Cep Özgür tarifesi kullanan gençlerin üniversite tercihleri konusunda...

21.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone’un gençlik sitesi “www.senisteolsun.com” Cep Özgür tarifesi kullanan gençlerin üniversite tercihleri konusunda destek alacakları bir hizmet sunuyor. Site içerisinde bulunan ‘Hangi Üniversite’ portalına ücretsiz üye olacak üniversite adayları, aradıkları soruların cevaplarını anında bulacak.

Vodafone Türkiye, gençlere zorlu üniversite tercih maratonunda yardımcı olacak yepyeni bir hizmet sunuyor. “Cep Özgür” tarifesini  kullanan gençler ‘“www.senisteolsun.com”’ sitesini tıklayarak üniversite tercih sürecindeki tüm sorularının cevaplarına ulaşabilecek. Bunun için adayların sitede bulunan ‘Hangi Üniversite’ linkine girmeleri yeterli olacak. Bu linke giren adaylar portalın tüm avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bu avantajlardan numarasını Vodafone’a taşıyan ve Cep Özgür tarifesini seçen üniversite adayları da faydalanabilecek.-

“Hangi Üniversite” hizmetinden yararlanmak için üye olmak ise çok kolay. Tüm “Cep Özgür” tarifeliler “TERCIH” yazarak 1001’e SMS gönderecek.  Ardından kısa mesajla gelecek şifreyle ‘“www.senisteolsun.com”a “girerek ‘Hangi Üniversite’ portalına üye olabilecek ve tüm hizmetlerden anında faydalanabilecek. Adaylar tercih süresinin bitimi olan 6 Ağustos’a kadar en doğru tercihleri yapabilmek için siteden her türlü konuda yardım alabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.