Vodafone’dan 1 TL’ye 3G’li cep telefonu

Vodafone, Türkiye’nin 3G+ teknolojisine geçişinin 1. yıldönümünde, mobil interneti yaygınlaştırmak için...

15.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, Türkiye’nin 3G+ teknolojisine geçişinin 1. yıldönümünde, mobil interneti yaygınlaştırmak için, Vodafone markalı 3G’li akıllı telefon “Vodafone 840”ı ayda 1 TL’ye pazara sunuyor.

Vodafone Türkiye, 3G+’ın 1. yıldönümü etkinliklerine heyecan verici bir haberle başladı. Herkes, her an, dilediği her yerden mobil iletişimin tüm olanaklarından yararlanabilsin diye, tüketicisine sunacağı sürpriz bir dizi teklifin ilkinin tanıtımı, 15 Temmuz 2010 Perşembe günü Vodafone Maslak Plaza’da düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleşti. Türkiye’nin ilk operatör markalı 3G’li telefonu Vodafone 840’ın tanıtımının Orhan Gencebay ile birlikte yapıldığı basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, “Vodafone Türkiye olarak, 3G+’ın lansmanının 1. yılını geride bırakırken, önümüzdeki dönem için yepyeni, vizyoner bir 3G programını devreye alıyoruz, mobil interneti Türkiye’de yaygınlaştırmak, dileyen herkese, her an, her yerden internetin faydalarını sunmak amacıyla, yepyeni bir dönem başlatıyoruz. ‘Herkese mobil internet’ misyonuyla çalışacağımız bu dönemde, 3G+ teknolojisine ülkemizde yaşayan herkesin ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi için altyapı yatırımlarımıza devam etmeyi ve maddi erişilebilirliliği kolaylaştırmayı ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyoruz,” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.