Vodafone Discover Genç Yetenek Programı’na başvurular başladı

Programa başvurular Mart 2020 ortasında sonlanacak.

16.01.2020 - 11:02 | MediaCat

Vodafone Discover Genç Yetenek Programı’na başvurular başladı

Vodafone, geleceğin teknolojilerine yön verecek genç yetenekleri bünyesine katma amacıyla 2008 yılından bu yana sürdürdüğü Discover Genç Yetenek Programı’nın bu yılki ayağını başvurulara açtı.

Vodafone.com.tr, Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden başvuru kabul eden Discover Genç Yetenek Programı’na eğitimlerine üniversite dördüncü sınıfta devam eden öğrenciler, yeni mezunlar ve en fazla bir yıl tam zamanlı iş tecrübesi bulunanlar Mart 2020 ortasına kadar başvurabilecek.

Program kapsamında genç yeteneklere yoğun bir eğitim ve gelişim programı uygulanacak. Katılımcılar, ilk sene farklı bölümlerde iki rotasyon yaparak, hem teknoloji/telekomünikasyon sektörünü hem de Vodafone’u yakından tanıma ve kariyerlerine daha bilinçli tercihler yaparak başlama imkânı bulacak. Programda bu yıl yaklaşık 90 genç, Vodafone Türkiye’nin teknoloji, bireysel ve kurumsal iş birimleri, finans, hukuk, insan kaynakları ve müşteri operasyonları fonksiyonlarında tam zamanlı çalışma imkânına sahip olacak. Genç yetenekler ayrıca, Vodafone Türkiye’nin çevik (agile)  çalışma yaklaşımı doğrultusunda farklı fonksiyonlardan bir araya gelen kişilerin oluşturduğu, uçtan uca sorumluluğa sahip olarak otonom şekilde çalışan ve “squad” adı verilen ekiplere dahil olabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram, Discover Genç Yetenek Programı’nın yeni dönemini şu sözlerle değerlendirdi: “Yeni mezun işe alımlarımızı, Vodafone’un global ölçekte tüm ülkelerinde uyguladığı Discover Genç Yetenek Programı aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Discover Genç Yetenek Programı, yüksek potansiyele sahip gençlerin Vodafone’a kazandırılarak, lokal ve global kariyer olanaklarından faydalanmalarına, eğitim-gelişim programlarıyla desteklenmelerine olanak tanıyor ve aynı zamanda Vodafone Türkiye’nin yetenek havuzunu genişletmeyi amaçlıyor. Gelecekte Vodafone’un liderlik ekibinde görev alabileceğine inandığımız, yoğun bir eğitim ve gelişim yatırımı yaptığımız genç yetenekleri her yıl bu program aracılığıyla Vodafone Türkiye ailesine dahil ediyoruz ve onlara DevOps, UX, Büyük Veri, IoT, iş zekâsı gibi rollerde geleceğin mesleklerini bugünden yaşatıyoruz. Bu programla bir yandan geleceği şekillendirirken, bir yandan da dijitalleşmenin liderleri olabilecek genç yetenekleri keşfediyoruz. Gençleri, programımızın yeni dönemi için başvuruda bulunmaya davet ediyoruz.”

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.