Vodaco Agency’de yeni bir atama

Entegre web pazarlama alanındaki uzmanlığıyla markaları hedef kitleleri ile dijital ortamlarda buluşturan Vodaco Agency...

03.03.2009 - 13:32 | MediaCat

Entegre web pazarlama alanındaki uzmanlığıyla markaları hedef kitleleri ile dijital ortamlarda buluşturan Vodaco Agency, bünyesine yeni bir isim kattı. Altı aydır ajansta pazarlama danışmanı kimliğiyle görev alan Mustafa Duran, Şubat 2009 itibariyle “Strategic Marketing Expert” olarak Vodaco Agency ekibine katıldı. Pazarlama alanında 13 yıllık deneyimi olan Duran’ın ekibe katılmasıyla Vodaco Agency daha da büyüyerek, stratejik planlama gücüne güç kattı.

13 yıllık pazarlama alanındaki kariyerinde şimdiye kadar; reklam, araştırma, medya takibi bilişim, danışmanlık, dağıtım ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda uzman, yönetici ve danışman olarak görev alan Mustafa Duran, halen Pazarlamadunyasi.com isimli pazarlama portalının editörlüğünü yürütmektedir.

Uluslararası Reklamcılık Derneği (IAA) Genç Profesyoneller Grubu, İ.Ü. İletişim Fakültesi Mezunlar Derneği (İSTİM) ve Türkiye Bilişim Derneği (TBD) üyesi de olan Duran, aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans tezini hazırlamaktadır.

Çalıştığı markaların ne istediğini anlamada ve proje hazırlamada; salt yaratıcı düşünme değil pazarlama odaklı bakabilme konusuna da büyük önem veren Vodaco Agency; Mustafa Duran’ın katılımıyla markalara verdiği hizmetlerdeki başarısını katlamayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.