Visa Europe’da yeni başkan ve CEO

Visa Europe’de 10 yıldır Başkan ve CEO olarak görev yapan Hans van der Velde’in emekli olma kararının ardından bu görevlere Peter Ayliffe getirildi.

28.02.2006 - 00:00 | MediaCat

Visa Europe’de 10 yıldır Başkan ve CEO olarak görev yapan Hans van der Velde’in emekli olma kararının ardından bu görevlere Peter Ayliffe getirildi. Hans van der Velde ise, Visa Europe Yönetim Kurulu’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev alacak ve stratejik meselelerde Ayliffe’le birlikte çalışmaya devam edecek.

Visa Europe ve Visa International Yönetim Kurulları’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan ve İngiltere’nin önde gelen bankalarından Lloyds TSB Group’un Perakende Bankacılık hizmetlerinden sorumlu direktörü olarak çalışan Ayliffe, Visa Europe’un Denetim, Risk ve Finans Komitesi’nin kurucu Başkanlığı görevini yürütmüştü. Ayliffe son olarak Visa Europe’da özel danışman olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.