Uzmanından palyaçolar hakkında bilgiler

Stephen King, Bill Skarsgård ve James McAvoy bu kez palyaço fobisiyle savaşmak için bir arada.

17.09.2019 - 10:18 | Arzu Nilay Kocasu

Stephen King’in en meşhur romanlarından It [O], ikinci bölümü It: Chapter Two ile 15 Eylül 2019 itibarıyla dünya genelinde 323,3 milyon dolarlık bir gişe hasılatına ulaşmayı başardı. Filmin 6 Eylül 2019’da korku severlerle buluştuğu düşünülünce, It: Chapter Two’nun tanıtım için pek de büyük bir zahmete girmeyi gerektirmediği anlaşılıyor. Ancak, Derry’deki çocuklara 27 yıllık aralıklarla musallat olan ürkütücü yaratık Pennywise’ın kurbanlarının karşısına palyaço suretinde çıkmayı tercih ettiği hesaba katılacak olursa, belki de, filmin olmasa da gerçek hayattaki palyaçoların biraz desteğe ihtiyacı olabilir.

Tüm palyaçoların ürtücü olmadıkları gerçeğini dünyaya yaymak ve insanlığı, yüzde 50’den fazlası katil olmayan iyi palyaçoların varlığından haberdar etmek isteyen Stephen King, Bill Skarsgård ve James McAvoy aynı videoda buluştu. Palyaçolar hakkında birtakım olumlu gerçeklerin kamuoyunun bilgisine sunulduğu bu yaklaşık iki dakikalık video, palyaço korkusundan mustarip tüm yüreklere su serpmeyi amaçlıyor.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.