MediaCat

UPDATE İletişim’den sektöre merhaba

Ferda Camcı Ataş ve Berker Ayvacı tarafından kurulan UPDATE İletişim faaliyetlerine başladı.

UPDATE İletişim’den sektöre merhaba

Kariyerleri boyunca iletişim sektörünün uçtan uca her alanında onlarca farklı markayla çalışan Ferda Ataş ve Berker Ayvacı’nın yeni ajansı UPDATE İletişim Danışmanlık sektöre merhaba dedi.

UPDATE, müşterilerine stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında gündem yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ve lider iletişimi, etkinlik yönetimi, dijital iletişim, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim danışmanlığı gibi iletişimin uçtan uca tüm alanlarında hizmet verecek.

Hızla dijitalleşen iletişim ortamında markaların dijital varlıklarını ve itibarlarını yönetmeye odaklanan bir iletişim disiplinini benimseyen ajans, halkla ilişkilerin temel ilkelerini dijital medya platformlarına uyarlayarak markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmasına, bilinirliklerini artırmasına ve olumlu bir itibar oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla yola çıkıyor. Hizmet verdiği markaların tüm hedef mecralarda eşzamanlı ve tek sesli görünürlük sağlamalarına olanak sağlayan bir anlayışla hareket edecek olan ajans, markalarının yeni çağın iletişim dilini kullanarak hedef kitleleriyle güçlü bağlar kurmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.