Ünlüler internette yarışıyor

Tarkan, Ebru Gündeş, Kadir Topbaş ve Grup Yorum finalistler arasında

18.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ünlü siteleri kategorisinde rekabet artıyor. İnternet siteleriyle son elemeye kalan ünlü isimler arasında Tarkan, Ebru Gündeş, Bora Öztoprak, Grup Yorum, Kadir Topbaş, Rüya Ersavcı, Planeur, Yiğit Özşener yer alıyor.

Bağımsız jüri tarafından yapılan değerlendirme içerisinde Altın Örümcek’i kazanmak için yarışan ünlüler dikkat çekiyor. 30 Nisan’a kadar sürecek jüri final değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web sitesi belli olacak.

Finale kalan web sitelerini değerlendirmek ve halk oylamasına katılmak için www.altinorumcek.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SMS ile oylamaya katılanlar arasından iki yüzüncü kişi Sony DSC-W350 fotoğraf makinesi, altı yüzüncü kişi Navitech navigasyon cihazı, bininci kişi Sony Playstation 3, bin 500’üncü kişi Nokia E 72 cep telefonu, 2  bin 500’üncü kişi Sony MP3 Player, 3 bin 500’üncü kişi Toshiba harici hard disk, 5 bininci kişi Asus netbook kazanacak.

Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.