Üniversitelinin dinamik sesi okuyucularıyla buluşuyor

55 yılın tecrübesiyle yoluna devam eden Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, eylül ayının üçüncü haftasında...

26.09.2007 - 14:56 | MediaCat

55 yılın tecrübesiyle yoluna devam eden Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, eylül ayının üçüncü haftasında 18 yıldır yayımladığı Dinamik Dergisi’nin 52. sayısını okuyucularıyla buluşturuyor. Üniversitelinin bakışını yansıtan dergi Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi’nde ücretsiz olarak dağıtılıyor ve Taksim, Etiler, Nişantaşı, Bebek ve Bağdat Caddesi’ndeki mekanlarda okuyucuların beğenisine sunuluyor.


Sinemanın Sultanı Türkan Şoray Kamera Arkasına Geçiyor!

Sinema hayatını yönetmen olarak sürdürmeyi planlayan Türkan Şoray’ı 52. sayısında İkinci Bahar dizisinin çekildiği Samatya’yla buluşturan Dinamik ekibi Hakkı Devrim’in ağzından gazeteciliği aktararak medyanın gücüne dair birbirinden çarpıcı örnekler sunuyor. Medyanın on beş günde Türkiye’ye Süleyman Demirel diye birini tanıttığını ve sonrasında yine medyanın desteğiyle Demirel’in başvekil ve cumhurbaşkanı olduğunu iddia eden Hakkı Devrim, bu sözleriyle son sayıda röportaj yapılan en sıradışı isimlerden biri oluyor.

Türkan Şoray ve Hakkı Devrim dışında Ebru Akel, Bülent Ortaçgil ve Dolapdere Big Gang röportajlarına da yer veren Dinamik ekibi liderlerin sıradışı vaatleriyle seçim dönemini ve sıradışı tarzlarıyla ‘tiki’ler ile ‘emo’ları ele alıyor.

Türkiye’nin ilk öğrenci kulüplerinden olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün yayımladığı ve ücretsiz dağıtılan Dinamik’e www.buik.net adresinden de ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.