Üniversiteliler yarışıyor

Bu yıl 6. kez düzenlenecek ‘ADventure Reklamcılık Yarışması’nda, Ruffles için en yaratıcı fikirler bir araya gelecek. Adventure, reklamcılık ve

16.02.2007 - 17:04 | MediaCat

Bu yıl 6. kez düzenlenecek ‘ADventure Reklamcılık Yarışması’nda, Ruffles için en yaratıcı fikirler bir araya gelecek. Adventure, reklamcılık ve pazarlama sektörüne ilgi duyan üniversitelilere ve genç fikirlerin yetişmesine olanak sağlamak amacıyla, bu yıl mart ve nisan ayları içerisinde düzenlenecek.

Her bölümden üniversite öğrencilerine açık olan yarışmada dereceye giren yarışmacılar, çeşitli ödüller kazanacaklar. Projesiyle Ruffles’ı en iyi anlatan ekip, bir Avrupa seyahatinin ve yarışma sponsorları tarafından sağlanan staj olanağının sahibi olacak.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından organize edilen yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, üçer kişilik takımlar oluşturarak 6 Nisan 2007 tarihine kadar www.adventure.org.tr adresine başvuru yapabilecekler.

MediaCat de etkinliğin iletişim sponsorları arasında yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.