MediaCat

Ünite’ye yeni müşteri

Brisa’nın iletişim danışmanı Ünite İletişim oldu.

Ünite’ye yeni müşteri

Dünya lastik pazarı lideri Japon Bridgestone Corporation ve Sabancı Holding ortaklığında faaliyet gösteren Türkiye lastik endüstrisinin lider kuruluşlarından Brisa, iletişim faaliyetlerini yürütmesi için Ünite İletişim ile çalışmaya başladı.

Bridgestone, Lassa, Otopratik ve Bandag markalarını tek çatı altında sunan Brisa, tüketici odaklı yaklaşımı ile hizmet portföyünü daha da genişletmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda yatırımlarını sürdüren Brisa’nın üretim tesislerinde; Bridgestone ve Lassa markalarıyla otomobil, hafif ticari araç, otobüs/kamyon, traktör ve iş makineleri için, güvenlik ve kalite standartlarından ödün verilmeksizin 600’ü aşkın çeşitte lastik üretiliyor. Brisa aynı zamanda Bandag markasıyla, yeni lastikler, kaplama lastikler ve servis gibi yeni çözüm paketleri ile filoların işletme maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olurken; binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği mağaza zinciri Otopratik ile de sektöre öncülük ediyor.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.