Unilever’e yeni bir isim

Nuretdin Nal, “Unilever Asya, Afrika, Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Dondurma Kategorisinden sorumlu Teknoloji Direktörü”...

01.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Nuretdin Nal, “Unilever Asya, Afrika, Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Dondurma Kategorisinden sorumlu Teknoloji Direktörü” olarak atandı.

OMO, Yumoş, Elidor, Dove, Lipton, Knorr, Sana, Magnum ve Algida gibi markaların üreticisi Unilever, 1982 yılından bu yana Unilever Türkiye’de çeşitli başarılara imza atan Nuretdin Nal’ı ‘’Unilever Asya, Afrika, Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa’daki Dondurma Yatırımları, Yeni Ürün Uygulamaları ve Fabrika Performans Geliştirmeden Sorumlu Teknoloji Direktörü’’olarak atadı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan Nuretdin Nal, 1982 yılında Unilever ailesine katıldı. Unilever Bakırköy Margarin Fabrikası’nda başlayan kariyerine Unilever’in yurtiçinde Adana,  Çorlu ve Gebze fabrikaları ile yurtdışında Çek Cumhuriyeti’ndeki fabrikalarında, Üretim Müdürlüğü, Mühendislik ve Proje Müdürlüğü ile Teknoloji Müdürlüğü görevlerinde devam etti. Nuretdin Nal, yeni görevinde Unilever’in dondurma faaliyetinde bulunduğu 10 ülkede fabrika yatırımları, yeni ürün yatırım ve işletmesi, fabrika performans iyileştirme ve personel yetiştirme faaliyetlerinin yürütülmesine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.