Unilever Türkiye’de yeni atamalar

Unilever, büyüme hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği yeni atamalar ile...

20.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Unilever, büyüme hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği yeni atamalar ile gücüne güç katıyor. Unilever’in her biri birer küresel lider olmak üzere yetiştirilen yöneticileri,  hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor.

Ali Coşkun: Unilever Türkiye Kuru Gıda, Margarin ve Soslar Kategorileri Pazarlama Direktörü
1999 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü’nü bitirdi. 2000 yılında Unilever Müşteri Geliştirme Departmanı’nda çalışmaya başladı ve 2004 Eylül – 2008 Mart döneminde farklı müşteri gruplarında Ulusal Mağazalar Zincir Müdürü olarak görev yaptı.  2008 Nisan ayından beri Gıda Pazarlama Departmanı’nda Knorr Ürün Müdürü olarak görev yapan Coşkun, görevine Knorr, Sana, Becel ve Calve’nin içinde bulunduğu “Kuru Gıda, Margarin ve Soslar Kategorileri Pazarlama Direktörü” olarak devam edecektir.

Aslı Tanyer: Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü
1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Unilever’de çalışmaya başlayan Aslı Tanyer, 2007 yılına kadar Unilever İnsan Kaynakları Bölümü’nde farklı alanlarda yöneticilik görevleri üstlendi. 2007 yılında Yumoş ile başlayan pazarlama kariyerine, Domestos Ürün Müdürü olarak devam eden Tanyer, Domestos Rengarenk, Domestos Sıfır Kireç, Tuvalet Kireç Sökücü gibi Türkiye’deki önemli ürün lansmanlarının gerçekleşmesinde görev aldı. 2009 Nisan ayı itibariyle Cif markasının da sorumluluğunu üstlenen ve çeşitli gönüllülük çalışmalarında yer alan Aslı Tanyer, 2010 yılı Ekim ayı itibariyle Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak atanmıştır.

Çiğdem Yıldız: Unilever Türkiye Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü
Çiğdem Yıldız Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü’nü bitirdikten sonra profesyonel hayatına L’oreal’de Lancome Ürün Müdürü olarak başladı ve Unilever ailesine 2004 yılında katıldı. Yaklaşık üç sene  boyunca Unilever Orta Asya Pazarları bölümünde sekiz ülkeden sorumlu Ürün Müdürü olarak görev yapan Çiğdem Yıldız;  Lipton, Knorr, Calve, Sana, Dove, Pepsodent, Domestos ve Cif gibi markaların sorumluluğunu üstlendi.  Orta Asya Görevi’nin ardından Unilever Türkiye’ye 2007 yılında OMO ve Rinso Ürün Müdürü olarak atanan Çiğdem Yıldız; kariyerine Ekim 2009 yılı itibariyle Omo, Rinso, Yumoş ve Domestos Leke Çıkarıcı’dan sorumlu Kategori Müdürü olarak devam etti.  Çiğdem Yıldız; 2010 yılı Ekim ayı itibariyle de Unilever Türkiye Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü görevine terfi etmiştir.

Leyal Eskin Yılmaz: Unilever Türkiye İçecekler ve Yeni Projeler Pazarlama Direktörü
1979 yılında Ankara’da doğan Leyal Eskin Yılmaz, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu ve aynı yıl Unilever’de çalışmaya başladı. İki yıllık satış bölümü deneyiminden sonra, 2003 yılında Unilever Dondurma Kategorisi Pazarlama Departmanı’nda göreve başladı. Asistan Ürün Müdürlüğü ve Pazar Araştırma Müdürlüğü görevlerinin ardından, 2005-2009 yılları arasında Max-Magnum – Magnum Çikolata Ürün Müdürlüğü yaptı.  Mayıs 2009’dan atamaya kadar olan süreçte Lipton Ürün Müdürü olarak çalışan Leyal Eskin Yılmaz’ın 2010 yılı Ekim ayı itibariyle sorumlulukları genişlemiş olup, “İçecekler ve Yeni Projeler Pazarlama Direktörü” olarak terfi etmiştir.

Neslihan Nigiz Ulak: Unilever Türkiye Müşteri Geliştirme Direktörü, Modern Ticaret
1999 yılından beri Unilever Türkiye bünyesinde finans, lojistik ve satış departmanlarında çeşitli görevlerde bulunan Neslihan Nigiz Ulak, Robert Koleji’in ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine Algida yönetim muhasebesinde başlayıp dört sene finans tecrübesinin ardından Gıda Kategorisi Planlama Müdürlüğü’ne atandı ve aynı zamanda Unilever Türkiye Satış ve Operasyon Planlama Projesi’nin liderliğini yaptı. Son olarak Ulusal Mağazalar Zincir Müdürü olarak görev yapan ve Unisel satış teşkilatının ilk kadın direktörü olan Neslihan Nigiz Ulak, görevine “Türkiye Müşteri Geliştirme Direktörü-Modern Ticaret” olarak devam edecektir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.