Ülker’den bir WhatsApp deneyi

Caramio, hayranlarının sevgisini WhatsApp üzerinden test etti.

14.04.2015 - 14:08 | MediaCat

Ülker'den bir WhatsApp deneyi-00

Ülker markası Caramio, sosyal medyada farklı uygulamalarına bir yenisini ekledi. Daha önce sosyal mecralarda sevenleriyle arkadaş gibi konuşan Caramio, bu kez de WhatsApp uygulamasında hayranlarıyla muhabbet etti.

Facebook ve Twitter hesaplarından telefon numarasını paylaşan Caramio, hayranlarından, içinde Caramio geçen güzel bir isimle WhatsApp grubu oluşturmalarını ve kendisini de eklemelerini istedi. Oluşturulan gruplar arasından ismini en çok beğendiği 43 grupla yazışarak hem onlarla muhabbet etti, hem eğlenceli görevlerle Caramio’ya olan sevgilerini test etti. Hayranları da Caramio’yu kırmadı ve sesli mesaj göndererek onunla tanıştı, “Evde Caramio kalmayınca ben” selfie’lerini gönderdi ve Caramio sevgilerini emoji’ler kullanarak anlattı.

Kampanyanın büyük bir ilgi gördüğünü söyleyen Plasenta, bir ara bu yüzden Caramio’nun telefon numarasının WhatsApp tarafından geçici olarak servis dışı bırakıldığını söylüyor. Bu durumun bile Caramio hayranlarına engel olamadığını belirten ajans, kampanya süresince yaklaşık 6 bin kullanıcının diyaloğa katıldığına ve 33 bine yakın mesaj atıldığına dikkat çekiyor ve ekliyor “telefon hiç susmadı!”.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.