Ülker’de yeni atamalar

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Dijital Medya Direktörlüğü görevine...

12.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Dijital Medya Direktörlüğü görevine Nevgül Anbarlılar, Kurumsal Finansman ve Sermaye Piyasaları Koordinatörlüğü’ne Sevdil Yıldırım atandı.

Yıldız Holding bünyesinde yer alan Pazarlama, Strateji ve Perakende Grup Başkanlığı’nda Dijital Medya Direktörlüğü görevine Nevgül Anbarlılar atandı. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Nevgül Anbarlılar, Michigan State University Reklamcılık Yönetimi bölümünde yüksek lisans derecesini tamamladı. Anbarlılar, kariyerine, ABD’nde Fed-Ex Corporate Services’da başladı ve sırasıyla Pazarlama Uzmanı ve Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Nevgul Anbarlılar, 2004 yılından bu yana görev aldığı Peppers & Rogers grup şirketlerinden Directcom’da Kıdemli Müşteri Yöneticisi ve ardından Genel Müdürlük görevlerini üstlendi.

Yıldız Holding Kurumsal Finansman ve Sermaye Piyasaları Koordinatörlüğü’ne Sevdil Yıldırım atandı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümü’nden mezun olan Sevdil Yıldırım, kariyerine başladığı Sermaye Piyasası Kurulu’nda (SPK) 11 yıl süreyle görev aldı. Bu dönemde ODTÜ Ekonomi Bölümü’nde, ardından SPK bursu kazanarak gittiği İngiltere London Business School’da Finans alanında yüksek lisansını tamamladı. 1999 yılında çalışmaya başladığı Yapı Kredi Yatırım’da uluslararası sermaye piyasaları, özel portföy yönetimi, kurumsal finans, araştırmadan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Kariyerine Turkish Bank Yatırım şirketi ve BGC Partners Türkiye’de devam eden Sevdil Yıldırım, finansal danışmanlık alanında kendi şirketini kurdu ve bir süre serbest danışmanlık hizmeti verdi. Sevdil Yıldırım, son olarak Alternatif Enerji A.Ş.  Finans Direktörü görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.