MediaCat

Ülker Caramio’dan gerçek zamanlı kampanya

Kampanya gündemi marka kimliği ile entegre bir şekilde ekrana taşıyor.

Ülker Caramio’dan gerçek zamanlı kampanya

Ülker’in karamel dolgulu çikolatası Caramio’nun eğlenceli ve şaşırtıcı kampanyası yayınlanmaya başladı. Kampanyanın en dikkat çekici yanı, her filmde değişen sloganlarla izleyicilere seslenmesi… Sloganların hepsini duyabilmek için, reklamların da hepsini izlemek gerekiyor.

Caramio kampanyası, gerçek zamanlı sloganlara sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Reklamın yayınlandığı dönemde gündemde olan ne varsa, Caramio da konuyu, marka kimliği ile entegre bir şekilde ekrana taşıyor. Dizi film ve televizyon programlarının içeriklerine atıfta bulunuyor.

Caramio’nun gerçek zamanlı iletişim çalışmaları yalnızca televizyona değil, dijital ve sosyal medya iletişimine de yansıyor. Özellikle reklamın yayına çıkmasıyla birlikte Twitter’da tüketicilerle artan diyalog, sosyal medyanın gündeminde hemen kendine yer buldu.

Markanın yeni kampanyası, Plasenta Conversation Agency tarafından hayata geçirildi. 10 saniye gibi kısa bir süreye sahip olan ve dikkat çeken reklamlarla başlayan kampanyanın devamında da tüketicilere yönelik farklı sürprizlere yer verilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.