Uçuşlar durdu yolcular şaşkın!

TAV Havalimanları yeni bir reklam filmiyle tanıtılıyor.

25.01.2012 - 00:00 | MediaCat

TAV Havalimanları yeni bir reklam filmiyle tanıtılıyor.

‘TAV olmasa ne olur?’ sorusu merkeze alınarak kurgulanan filmde, havalimanında hayat bir an duruyor.Havalimanına gelen iki yolcunun hikâyesi üzerine kurgulanan filmde, TAV çalışanlarının sunduğu hizmetlerden yolcuların hangi alanlarda faydalandığı anlatılıyor.

Yapımcılığını Dreambox’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Hollandalı Louis Van Zwol, görüntü yönetmenliği  Steve Walker’ın  yaptığı film, TAV’ın yolculukları kolaylaştırma hedefine vurgu yapıyor. 

TAV Havalimanları’nın yeni filmi, öncelikle Facebook, YouTube ve Twitter gibi sosyal mecraların yanı sıra birçok web sitesinde de bir hafta süreyle ‘Havalimanında neler oluyor?’ ve ‘Uçuşlar durdu, yolcular şaşkın…’  başlıklarıyla duyuruldu.

Film için 35 kişilik bir ekiple, 10 gün süresince çekimler gerçekleştirildi. Filmlerin post-prodüksiyon aşamaları da yaklaşık 20 kişilik bir ekip tarafından üç haftada tamamlandı.

Çekim Süresi: 10 gün
Çekim Mekanı: İstanbul Atatürk Havalimanı
Prodüksiyon Ekibi: 35 kişi
Kamera Sistemi: Arri Alexa
Kamera Ekipmanları: Dolly
Post Prodüksiyon Ekibi: 20 kişi
Oyuncular: Mesut Özkeçeci, Josyln Marie Fink
Süre: 01:41

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.