Tursil tahminlerinizi bekliyor

Markanın yeni yarışması başladı.

25.03.2016 - 08:20 | MediaCat

Tursil tahminlerinizi bekliyor

Henkel’in deterjan markası Tursil, yenilenen ürünlerini yeni bir yarışmayla tanıtıyor. AVM’lere dev birer Tursil şişesi yerleştirerek katılımcılardan bu şişeyle toplam kaç adet çamaşır yıkanabileceğini tahmin etmelerini isteyen markanın “Çamaşır çoksa Tursil’le yıka!” sloganıyla desteklediği yarışmada doğru sayıya en yakın tahmini yapan toplam 30 kişi çamaşır makinesi, Tursil hediye paketi ve ütü ödüllerinden birini kazanmaya hak kazanacak.

25-27 Mart’ta İstanbul Optimum AVM’de, 1-3 Nisan’da İstanbul Cevahir AVM’de, 8-10 Nisan’da İzmir Optimum AVM’de, 15-17 Nisan’da Ankamall Ankara’da ve 22-24 Nisan tarihinde Bursa Özdilek AVM’de gerçekleşecek yarışmaya katılmak isteyenler tahminlerini Tursilhesabi.com adresine gönderebilirler.

Kazananlar 11 Mayıs 2016 tarihinde açıklanacak. Şansını denemek isteyenler için, standart bir Tursil şişesiyle 790 adet kirli çamaşırın yıkanabileceği ipucunu verelim.

Fotoğraf: kezbankaragoz@instagram

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.