TURQUALITY’de marka sayısı 67 oldu

TURQUALITY'den yapılan yazılı açıklamada, devlet destekli markalaşma programı TURQUALITY Destek Programına...

07.01.2009 - 10:11 | MediaCat

DYO, Dewilux, Hunca, Samet, BMC VE Viko’nun da girmesiyle TURQUALITY Destek Programındaki marka sayısı 67’ye yükseldi.

TURQUALITY’den yapılan yazılı açıklamada, devlet destekli markalaşma programı TURQUALITY Destek Programına, boya, kozmetik, mobilya aksesuarları, otomotiv ve elektrik tesisatı sektörlerinin “önde gelen markaları”, DYO, Dewilux, Hunca, Samet, BMC ve Viko’nun da girdiği belirtildi.

Açıklamada, firmalara global markalaşma süreçlerinde sağlanan finansal destekle birlikte eğitim ve stratejik danışmanlık da verilen TURQUALITY programında desteklenen marka sayısının, yeni markaların eklenmesiyle birlikte 67’ye yükseldiği kaydedildi.

Marka sayısının artmasıyla birlikte destek verdiği sektör sayısının da genişlediği ifade edilen TURQUALITY’nin bugün, hızlı tüketim ürünleri, dayanıklı tüketim ürünleri, endüstriyel makine, hazır giyim, kuyum – mücevher, otomotiv, tekstil, boya, elektrik aksesuarları, mobilya ve orman ürünleri sektörlerini kapsadığı hatırlatılan açıklamada, üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayan finansal desteğin sağlanacağı program çerçevesinde, firmaların yurt dışında markalaşmaya yönelik harcamalarının yüzde 50’sinin, üst limit olmaksızın TURQUALITY kapsamında destekleneceği duyuruldu.

Kaynak:Referans

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.