Türksat, IBC Fuarı’nda

Türksat A.Ş., 10-14 Eylül 2010 tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da...

08.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin tek uydu ve kablo TV operatörü Türksat A.Ş., 10-14 Eylül 2010 tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenecek olan IBC fuarına katılıyor. Türkiye’ye ait üç haberleşme uydusunu işleten Türksat, Amsterdam RAI’deki 5. Salonda yer alan B30 no’lu standında uydu haberleşme hizmetleriyle birlikte UydunetSKY ve TürksatGlobe markalarını tanıtacak.

140’ı aşkın ülkeden 50 bine yakın katılımcının yer alması beklenen IBC 2010 fuar organizasyonu, yayıncılık sektöründe dünyanın kalbinin attığı yer olarak kabul ediliyor. Uydular üzerinden, 250’ye yakın ulusal TV’nin yanında, uluslar arası 50 TV kanalının yayın geçişlerini sağlayan Türksat, kurduğu uplink merkezleri aracılığıyla KKTC ve Almanya’da da uydu yayıncılık hizmeti veriyor.

Türksat 4A ve Türksat 4B haberleşme uydularını 2013’in ilk çeyreğinde uzaya göndermeyi planlayan Türksat, ilk yerli üretim haberleşme uydusu Türksat 5A’yı da 2015 yılı başlarında uzaya göndermeyi hedefliyor. Türksat’ın hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.turksat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.